Naga MarketsStowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) zaprasza do wzięcia udziału w 19. edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów (OBI). Jak co roku, inwestorzy odpowiadają na pytania dotyczące tego jak i kiedy inwestują, skąd czerpią informacje oraz jakie są ich potrzeby, opinie czy preferencje przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

  • Do wygrania nagrody książkowe oraz dla wszystkich uczestników specjalne warunki członkostwa w SII. Wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie 10 minut.
  • Według wyników zeszłorocznego badania polski inwestor w 202 miał 42 lata, 50 tys. zł i 85% inwestycji ulokowanych na GPW
  • Comparic24.tv został wskazany jako druga najpopularniejsza telewizja internetowa. Portal Comparic.pl przeglądał natomiast co piąty respondent
  • Wypełnij OBI 2021 i wesprzyj Comparic.pl oraz Comparic24.tv – dziękujemy za Wasze zaufanie!

BIORĘ UDZIAŁ W OBI 2021Ogólnopolskie Badanie Inwestorów. Największe tego typu badanie na polskim rynku

To największe tego typu badanie w Polsce, którego celem jest stworzenie profilu inwestora indywidualnego. Wyniki badania są szeroko komentowane przez media branżowe, wykorzystywane w raportach, rankingach i prezentacjach oraz przyczyniają się do poprawy jakości oferty instytucji rynkowych.

Pandemia, zerowe stopy procentowe, drukowanie pieniędzy, ożywienie gospodarcze, wysoka inflacja oraz rekordy na giełdach, z takim otoczeniem wiąże się obecnie inwestowanie. Rynki finansowe wciąż przyciągają uwagę inwestorów, a zainteresowanie inwestowaniem pozostaje wysokie od korona-krachu w marcu 2020 roku. Już poprzednia edycja badania wskazała na istotne „odmłodzenie” przeciętnego inwestora.

W poprzednich edycjach brało udział blisko 4000 respondentów. Wszystkie zebrane dane przedstawiane są zbiorczo, a więc każdy wypełniając ankietę pozostaje anonimowy. Wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie 10 minut. Możesz nie tylko przyczynić się do opracowania profilu inwestora, ale także wygrać książkę o tematyce giełdowej.

Ankieta dostępna jest na stronie: www.sii.org.pl/obi. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2021 zostaną zaprezentowane na konferencji prasowej w listopadzie 2021.

OBI 2020: Co piąty inwestor czyta Comparic.pl

Kolejny rok z rzędu w gronie serwisów internetowych, na których polski inwestor najchętniej szuka informacji giełdowych znalazł się portal Comparic.pl. Tym razem odnotowaliśmy bardzo mocny wzrost do ponad 20%! W 2017 zostaliśmy wskazani jako pierwszy wybór źródła nowinek giełdowych przez 5% respondentów, w 2018 wartość ta wzrosła do 7,7%, a w 2019 była niemal dwukrotnie wyższa plasując się na poziomie 14,4%, za co serdecznie dziękujemy.

invest

W kategorii telewizji (w tym internetowej) wyróżniona została nasza telewizja, która prężnie się rozwija, mowa oczywiście o Comparic24.tv, z której korzysta ponad 16% respondentów, wobec niespełna 10% przed rokiem. To świetny wynik, biorąc pod uwagę, że za nami w zestawieniu znalazły się choćby TVN24, Parkiet TV, 2 kanały Polsat News, Bankier TV czy TVP INFO.

Comparic.pl i Comparic24.tv w 2021 roku również liczą na Twoje głosy

– Grupa Comparic z każdym rokiem osiąga coraz to lepsze rezultaty w sondażu OBI, rywalizując ze zdecydowanie większymi konkurentami. Druga pozycja Comparic24.tv i wyprzedzenie dużych stacji telewizyjnych pokazuje, że nasza praca prowadzona od ponad dwóch lat nad rozwojem własnej telewizji przynosi zamierzone efekty. Mam nadzieję, że w kolejnych latach zaufa nam jeszcze więcej odbiorców – komentował Marcin Wenus.

Portal Comparic.pl w 2020 roku przyciągnął ponad 4 miliony unikatowych odbiorców, a w pierwszej połowie bieżącego roku były to już niemal 3 miliony Czytelników, przekładając się na roczny skok o 25% w porównaniu z tym samym okresem 12 miesięcy wcześniej.

WYPEŁNIJ OBI 2021 I WSKAŻ COMPARIC.PL ORAZ COMPARIC24.TV JAKO SWOJE ULUBIONE MEDIA

– Comparic.pl jak i Fundacja Invest Cuffs robią bardzo wiele, aby rozwijać polski rynek kapitałowy. Widoczne jest to między innymi w kolejnych edycjach konferencji Invest Cuffs, gromadzącej coraz więcej sympatyków tradingu oraz inwestowania oraz poprzez rozwój telewizji internetowej Comparic24.tv. Liczę, że zostanie to odzwierciedlone również w OBI 2021 – podsumował Wenus.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here