Naga MarketsW trakcie tegorocznej edycji FxCuffs, Rafał Zaorski reprezentujący Stowarzyszenie Trading Jam był jednym z najbardziej rozchwytywanych prelegentów, który po brzegi wypełnił mieszczącą 2 tysiące osób salę audytoryjną krakowskiego centrum kongresowego ICE. W związku z ogromnym zainteresowaniem wystąpieniem, podczas którego Zaorski mówi o swojej własnej teorii spekulacji, nagranie z wykładu zostało udostępnione w serwisie YouTube:

Te artykuły również Cię zainteresują
Popularność Rafała Zaorskiego nie powinna nikogo dziwić. Polskiemu światkowi inwestycyjnemu znany jest przede wszystkim dzięki inicjatywie Trading Jam, natomiast główne media ekonomiczne zainteresowały się jego sylwetką w związku z wynikami, które osiągał w pierwszym kwartale bieżącego roku. Jak pisaliśmy w marcu, popularny trader miał zarobić 5 milionów zł podczas 220 transakcji.

Dodając do tego kontrowersyjne wypowiedzi, często burzące podstawy wiedzy większości inwestorów – między innymi slogan o bezskuteczności analizy technicznej – otrzymujemy postać, która jest chętnie słuchana. Co doskonale zobrazowała tegoroczna edycja FxCuffs.

AKTUALIZACJA – uzupełnienie do wykładu Rafała Zaorskiego

Rafał Zaorski, 16 kwietnia po godzinie 14:00 opublikował na swoim profilu Facebookowym publiczny materiał, w którym przez kilkadziesiąt minut stara się wyjaśnić dlaczego jego zdaniem analiza techniczna nie działa i na jakich zasadach prowadzi spekulację:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here