Naga MarketsJuż dziś, krótko po godzinie 14:00 rozpocznie się transmisja telewizji InvestJam.tv w trakcie której redaktor naczelny Comparic.pl, Marcin Wenus poruszy z zaproszonymi gośćmi między innymi tematy regulacji rynku CFD/OTC w Polsce, zmian na polskim parkiecie i przyszłości GPW. 


Krótko po rozpoczynającym się punktualnie o 14:00 serwisie informacyjnym, w którym zostaną zaprezentowane najważniejsze wydarzenia rynkowe minionych godzin odbędzie się rozmowa Marcina Wenusa, redaktora naczelnego Comparic.pl z zaproszonymi gośćmi na temat regulacji rynków OTC w Polsce i w Europie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W studiu pojawią się również Omar Arnaout, prezes X-Trade Brokers oraz Marek Wołos, ekspert ds. rynków OTC Izby Domów Maklerskich. Z rozmowy dowiemy się między innymi na czym opierał się paneuropejski regulator ESMA wprowadzając swoje regulacje ograniczające maksymalny poziom dźwigni finansowej dla inwestorów detalicznych rynku OTC i wprowadzające między innymi przymusową ochronę klienta przed ujemnym saldem.

Natomiast prezes XTB będzie mógł odpowiedzieć na pytanie o wpływ nowych przepisów na działalność jednego z najbardziej znanych polskich domów maklerskich. Czy branża zauważyła już odpływ klientów do podmiotów zarejestrowanych w Australii bądź Szwajcarii?

Jaka będzie przyszłość GPW?

W przerwie, jak o każdej pełnej godzinie, redaktorzy InvestJam.tv zaprezentują najnowsze wiadomości rynkowe. Potem, Marcin Wenus zasiądzie do rozmowy z Bogdanem Kornackim z Działu Rozwoju Rynku GPW oraz Albertem Rokickim, niezależnym analitykiem rynków finansowych.

Najważniejszym tematem tej części audycji będzie poniedziałkowy debiut nowego ETF Beta WIG20TR. Prawdopodobnie usłyszymy również odpowiedź na pytanie co dalej z produktami strukturyzowanymi czy kontraktami akcyjnymi na polskiej giełdzie.

Panowie omówią również bieżącą sytuację na rynku oraz zaprezentują swoje poglądy na ten rok tak w kontekście Pracowniczych Planów Kapitałowych jak i wybranych spółek.

Nie przegap okazji i włącz InvestJam.tv na żywo!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here