Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

Live Trading to nowy program w telewizji Comparic24.TV. Jest to nic innego, jak handel na żywo w wykonaniu prowadzącego Maksymiliana Bączkowskiego i zapraszanych przez niego gości. W tym odcinku w studio pojawił się Michał Stawny – pasjonat rynków finansowych handlujący czynnie na rynku Forex oraz członek założonego w 2016 roku Trading Club Szczecin.


Live Trading będzie emitowany regularnie w każdy czwartek od 15.10 do 15.55, tuż przed ostatnim flashem wydarzeń w telewizji Comparic24.TV.

Te artykuły również Cię zainteresują
W swoim zamyśle program ten ma na celu nie tylko pokazywanie tego jak otwierane, prowadzone i zamykane są wybrane przez prowadzącego transakcje. Przede wszystkim, zamiarem programu Live Trading jest ukazanie sposobu podchodzenia do wykresów, prowadzenia analizy oraz zarządzania ryzykiem i czasem, ponieważ program trwa tylko 45 minut.

Live Trading: +1,1% w trakcie pierwszego odcinka

Wyniki z pierwszego Live Tradingu na antenie Comparic24.TV

Oglądając trading na żywo z Maksymilianem Bączkowskim, widzowie będą mieli świetną okazję do zapoznania się z tokiem myślenia prowadzącego jak i jego gości. Podczas tego odcinka, przedmiotem handlu był niemiecki indeks DAX, na którym do końca odcinka udało się uzyskać stopę zwrotu wartą +1.1%.

Podjęte pozycje zajmowane były pod wpływem wytworzonego lokalnego poziomu oporowego, na którego reakcję wyczekiwał prowadzący wraz ze swoim gościem podczas programu. Więcej szczegółów oraz tego w jaki sposób podjęta została decyzja dowiedzą się Państwo w zamieszczonym poniżej nagraniu pierwszego odcinka programu Live Trading

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here