Naga Markets

Oferteo.pl otwiera się na firmy z Ukrainy. Platforma zapewni obsługę w języku ukraińskimOferteo.pl, wiodący w Polsce reverse marketplace dla firm usługowych, umożliwi firmom z Ukrainy pozyskiwanie klientów na swojej platformie. Dzięki temu przedsiębiorcy z zagrożonych regionów Ukrainy będą mogli rozwijać swój biznes w Polsce. W ramach platformy, Oferteo.pl będzie oferowało obsługę klienta i pełne wsparcie w języku ukraińskim.

Oferteo.pl umożliwi firmom z Ukrainy pozyskiwanie klientów na swojej platformie

Cieszymy się, że możemy pomóc przedsiębiorcom z Ukrainy, którzy będą mogli pozyskiwać klientów na naszej platformie. Warto podkreślić, że przepisy prawne pozwalają im legalnie prowadzić działalność gospodarczą na terenie Polski. Dodatkowo z naszej strony zapewniamy pełne wsparcie opiekuna klienta w języku ukraińskim, który pomoże w zarejestrowaniu firmy i wyjaśni zasady działania platformy – mówi Karol Grygiel, członek zarządu Oferteo.plNa skutek wejścia w życie ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, obywatele Ukrainy mogą podejmować i wykonywać działalność gospodarczą na takich samych zasadach jak obywatele polscy pod warunkiem uzyskania numeru PESEL.

To kolejne wsparcie dla Ukrainy od Oferteo.pl, wcześniej platforma umożliwiła obywatelom Ukrainy znalezienie pracy na platformie Oferteo.pl. W ramach projektu „OferteoPraca”potencjalni pracodawcy mogą bezpłatnie zgłosić chęć zatrudnienia pracownika z Ukrainy bezpośrednio na praca.oferteo.pl.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>NED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here