Naga MarketsOferta Torpolu za ok. 108,6 mln zł netto wybrana na linię tramwajową w ŁodziOferta Torpolu warta ok. 108,6 mln zł netto została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na budowę i przebudowę linii tramwajowej w Łodzi, podała spółka.

„23 lipca 2021 r. Miasto Łódź – Zarząd Inwestycji Miejskich (inwestor) dokonał wyboru oferty złożonej przez Emitenta w przetargu nieograniczonym pn.: zadanie 1 (ZIM) + zadanie 2 (ŁSI) – 'Budowa i przebudowa linii tramwajowej w ulicy Wojska Polskiego na odc. od ul. Franciszkańskiej do ul. Strykowskiej wraz z przebudową układu drogowego i niezbędnej infrastruktury oraz budową połączenia tramwajowego wzdłuż ul. Strykowskiej z przystankiem ŁKA Łódź Marysin wraz z przebudową wodociągów w ul. Wojska Polskiego oraz w skrzyżowaniach objętych przebudową układu drogowego’ (inwestycja) jako najkorzystniejszej” – czytamy w komunikacie.Termin realizacji Inwestycji został określony na 31 maja 2023 r.

„Cena oferty złożonej przez emitenta w ramach aukcji elektronicznej wynosi ok. 133,6 mln zł brutto (tj. ok. 108,6 mln zł netto) w tym cena za realizację zakresu podstawowego 130,4 mln zł brutto (tj. ok. 106 mln zł netto) cena za realizację prawa opcji ok. 3,2 mln zł brutto (tj. ok. 2,6 mln zł netto). Deklarowany termin gwarancji rękojm i w ramach kryterium oceny ofert to 72 miesiące (wartość maksymalna)” – czytamy dalej.

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2014 roku. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 392,2 mln zł w 2020 r.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here