Naga MarketsOferta konsorcjum PORR (lider) i Unibep, warta 329,8 mln zł netto, tj. ok. 405,6 mln zł brutto, została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na realizację inwestycji “Projekt i budowa drogi S19 na odcinku Krynice (od istn. DK65) – Dobrzyniewo (bez węzła) – Białystok Zachód (z węzłem)”, podał Unibep, na który przypada ok. 50% wynagrodzenia.

“Kryterium oceny ofert w przetargu stanowiły: cena (waga 60%), przedłużenie okresu gwarancji jakości na wskazane elementy (waga 30%) i termin realizacji (waga 10%) […] Cena złożonej oferty mieści się w budżecie zamawiającego” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Termin realizacji Inwestycji wynosi 36 miesięcy od daty zawarcia umowy (bez okresów zimowych), podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji lotos | kurs ropy naftowej | dax | biomed lublin akcje | theppro co to jest |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here