Naga MarketsOferta spółki zależnej Pekabeksu – Pekabex Bet – została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn. “Budowa czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz kompleksowym zagospodarowaniem terenu przy ul. Celulozowej”, w którym zamawiającym jest Miejskie Budownictwo Mieszkaniowe z siedzibą we Włocławku, podała spółka.

Oferta Pekabex Bet została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego

“Wartość oferty: 9% przychodów Grupy Pekabex wg ostatniego opublikowanego rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego (w pełnych procentach). Termin rozpoczęcia robót: w dniu zawarcia umowy. Termin zakończenia robót: 24 miesiące od dnia zawarcia umowy” – czytamy w komunikacie.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Pekabeksu sięgnęły 772,05 mln zł w 2019 r., co oznacza, że wartość oferty to ok. 69,49 mln zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Grupa Pekabex jest czołowym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Posiada fabryki w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie oraz Bielsko-Białej. W kraju głównie realizuje kontrakty z zakresu budownictwa wielkokubaturowego (np. hale produkcyjne, magazyny, obiekty handlowe, dworce, parkingi i biurowce) i inżynieryjnego (np. mosty, tunele). Eksport dotyczy głównie modułowego budownictwa mieszkaniowego kierowanego przede wszystkim do krajów skandynawskich. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2015 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here