Naga Markets

Oferta konsorcjum ZUE za 295,6 mln zł netto wybrana na prace torowe w RumuniiWarszawa, 11.10.2022 (ISBnews) – Oferta konsorcjum ZUE i Drum Asfalt z siedzibą w Oradea (Rumunia), warta ok. 295,6 mln zł netto, została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu przetargowym na rynku rumuńskim, podało ZUE. Udział spółki w konsorcjum to ok. 50%.

Zadanie nosi nazwę “Projekty typu ‘Quick Wins’ Prace związane z usunięciem ograniczeń prędkości w celu przywrócenia parametrów technicznych nawierzchni torowej – SRCF BRAOV (realizacja) 21 części – oferta złożona w zakresie części od 3-19” – czytamy w komunikacie.

Zamawiającym jest Krajowa Spółka Kolejowa – C.F.R. S.A. – Oddział Regionalny C.F. Braszów. Termin realizacji zadania: 18 miesięcy od dnia podpisania umowy, podano także.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. Skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 851,45 mln zł w 2021 r.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB
Poprzedni artykułAlumetal wierzy w pozytywną decyzję KE ws. przejęcia przez Norsk Hydro – wywiad
Następny artykułInwestujący w Bitcoina stawiają na portfele sprzętowe. Wszystko przez hakerów
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here