Naga MarketsOferta konsorcjum Unibepu na 248,3 mln zł netto wybrana w przetargu na odc. S19Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) Oddział w Białymstoku wybrała jako najkorzystniejszą ofertę konsorcjum Unibepu, jego spółki zależnej Budrex i Value Engineering wartą ok. 248,3 mln zł netto w przetargu na projekt i budowę drogi S19 na odcinku Ploski – Haćki, podał Unibep.

Unibep z najkorzystniejszą ofertą

“Cena oferty złożonej przez konsorcjum wynosi ok. 248,3 mln zł netto tj. ok. 305,4 mln zł brutto” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zakres prac Unibepu i Budreksu odpowiadać będzie łącznie 97,6% wynagrodzenia wskazanego w ofercie złożonej przez lonsorcjum. Cena złożonej oferty mieści się w budżecie zamawiającego, podano także.

“Termin realizacji inwestycji wynosi 36 miesięcy od daty zawarcia umowy (bez okresów zimowych)” – czytamy dalej.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here