Naga MarketsizostalOferta Izostalu – spółki zależnej Stalprofilu – warta 35,5 mln zł netto, została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu Gaz-Systemu na dostawy izolowanych rur stalowych DN700 o długości około 37 km dla zadania inwestycyjnego: Gazociąg DN700 Polska – Litwa odcinek południowy zamówienie 1, podał Stalprofil.

Izostal wygrywa przetarg ze swoją ofertą

“Wartość oferty złożonej przez Izostal S.A. wynosi 35,5 mln zł netto. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia realizowanego w ramach zawartej umowy amowej […] przewiduje realizację dostaw w terminie od 15 października 2020 roku do 15 marca 2021 roku” – czytamy w komunikacie.

Izostal należy do grupy kapitałowej Stalprofilu. Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 1,43 mld zł w 2019 r.

Te artykuły również Cię zainteresują

Gaz-System jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego oraz zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here