Naga MarketsOferta Ferrum na ok. 38,9 mln euro netto wybrana w przetargu Gaz-SystemuOferta Ferrum warta ok. 38,9 mln euro netto (ok. 47,8 mln euro brutto) została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu Gaz-Systemu na dostawy izolowanych rur stalowych dla gazociągu Gustorzyn – Wronów zamówienie 2, podała spółka.

Ferrum przedstawiło najkorzystniejszą ofertę

“Cena oferty złożonej przez spółkę stanowi wartość przekraczającą środki zamawiającego przeznaczone na realizację ww. inwestycji, które wynoszą ok. 183,7 mln zł brutto” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Specyfikacja istotnych warunków ww. zamówienia przewiduje realizację poszczególnych dostaw (z wyłączeniem jednej dostawy w terminie do końca I półrocza 2021 r.) w okresie I kwartału 2022 r.

Grupa kapitałowa Ferrum specjalizuje się w produkcji rur do przesyłu mediów. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 1997 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Ferrum sięgnęły 551,36 mln zł w 2020 r.

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here