Naga MarketsOferta Budimeksu za 587 mln zł na prace na linii E75 z najwyższą oceną PKP PLKOferta Budimeksu w postępowaniu przetargowym PKP Polskich Linii Kolejowych (PKP PLK) na “Opracowanie projektów wykonawczych i wykonanie robót budowlanych dla fazy I projektu pn. Prace na linii E75 na odcinku Białystok – Suwałki – Trakiszki (granica państwa), etap I odcinek Białystok – Ełk” została oceniona najwyżej, podała spółka.

InvestCuffs

Budimex przedstawił najkorzystniejszą ofertę

“Powyższe nie oznacza wyboru oferty Budimeksu S.A. jako najkorzystniejszej, gdyż postępowanie dotyczące oceny ofert nie zostało ostatecznie zakończone. Wartość oferty: 586 991 869,92 zł netto” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Datą rozpoczęcia będzie następny dzień po podpisaniu umowy przez drugą stronę. Termin zakończenia robót to 28 miesięcy, liczonych od daty rozpoczęcia, podano także.

Budimex jest notowany na warszawskiej giełdzie od 1995 r. Jego inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma Ferrovial. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki sięgnęły 8 382,24 mln zł w 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here