Naga MarketsGeodeta mierzący odległościOferta Budimeksu na budowę Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego (ZCK) dl Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego (LOF) – zadania 1,3 oraz 4 została oceniona najwyżej w przetargu przez Zarząd Dróg i Mostów (ZDM) w Lublinie, podała spółka. Wartość oferty wynosi 188 187 712 zł netto.

Budimex wygrywa kolejny przetarg

ZDM w Lublinie działa w imieniu zamawiających: Gminy Lublin, Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie oraz Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Powyższe nie oznacza wyboru oferty Budimeksu S.A. jako najkorzystniejszej, gdyż postępowanie dotyczące oceny ofert nie zostało ostatecznie zakończone” – czytamy w komunikacie.

Termin rozpoczęcia robót: 14 dni od daty podpisania umowy. Termin zakończenia robót: 29 lipca 2022 r., podano także.

“W okresie ostatnich 12 miesięcy łączna wartość zleceń z zamawiającymi (obejmująca wartość aneksów do umów zawartych ponad rok temu oraz poniżej opisaną ofertę) wyniosła 194 982 050,42 zł netto. Zleceniem o najwyższej wartości jest wyżej wymieniona oferta” – napisano dalej.

Budimex jest notowany na warszawskiej giełdzie od 1995 r. Jego inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma Ferrovial. W 2019 r. miał 7,57 mld zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here