Naga MarketsOferta Budimeksu najkorzystniejsza na budowę obwodnicy Warzymic i PrzecławiaOferta Budimeksu, warta 69,89 mln zł netto, została uznana za najkorzystniejszą w przetargu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie na projekt pn. “Budowa obwodnicy Warzymic i Przecławia w ciągu DK13 z podziałem na dwa zadania realizacyjne – odcinek 1 – od Ronda Hakena do węzła Siadło Górne (bez węzła)” – podała spółka.

Budimex jest notowany na warszawskiej giełdzie od 1995 r.

“Łączna wartość zleceń z tym samym zamawiającym od ostatniego wysłanego raportu tj. 4.03.2020 r. wyniosła wraz z wyżej wymienioną ofertą 176 962 tys. złotych netto. Na tę kwotę składają się: podpisane w ciągu roku umowy oraz aneksy w łącznej kwocie 47 205 tys. zł netto oraz dwie oferty ocenione najwyżej w przetargach (w tym, o której mowa w niniejszym raporcie), na łączną kwotę 129 757 tys. zł netto” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zastrzegła, że powyższe nie oznacza wyboru ofert Budimeksu jako najkorzystniejszych, gdyż postępowanie dotyczące ocen ofert nie zostało ostatecznie zakończone. Zleceniem o najwyższej wartości jest wyżej wymieniona oferta.

“Wartość oferty: 69 896 360 zł netto. Termin rozpoczęcia kontraktu: dzień zawarcia umowy z wykonawcą. Termin zakończenia robót: 27 miesięcy od daty zawarcia umowy” – czytamy także.

Budimex jest notowany na warszawskiej giełdzie od 1995 r. Jego inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma Ferrovial. W 2019 r. miał 7,57 mld zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here