Naga Markets

Doświadczony trader wie, że sesja amerykańska na rynku walutowym jest pełna interesujących wzorców i powtarzalnych zachowań cen. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć te mechanizmy i wykorzystać je w swojej strategii inwestycyjnej, Mariusz Drozdowski wraz Purple Trading zaprasza Cię na nadchodzący webinar, który odbędzie się 31 maja o godzinie 19:00. Będzie to doskonała okazja, aby zdobyć niezbędną wiedzę i poszerzyć swoje umiejętności.

  • Zwiększ swoją skuteczność na sesji amerykańskiej
  • Doskonal swoje umiejętności inwestycyjne: Spotkanie z ekspertem od analizy rynku walutowego
  • DOŁĄCZ DO BEZPŁATNEGO WEBINARU. Spotkanie odbędzie się 31.05.2023 o godzinie 19:00

Poznaj tajniki sesji amerykańskiej i zwiększ swoje szanse na zysk

Podczas tego webinaru tematem przewodnim będzie analiza cyklicznego zachowania cen na parach walutowych podczas sesji amerykańskiej. Doświadczeni traderzy wiedzą, że istnieją pewne powtarzające się wzorce, które można wykorzystać do generowania zysków. Mariusz Maciej Drozdowski, poprowadzi to spotkanie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie analizy rynku walutowego.DOŁĄCZ DO WEBINARU

Mariusz Maciej Drozdowski to badacz rynku, który przeszedł długą drogę, aby osiągnąć sukces jako trader. Rozpoczynając od euforii i upadku, opracował własny system inwestycyjny, który pozwolił mu na osiągnięcie stabilnych zysków. Jego unikalna metodologia, znana jako MMD, opiera się na własnych standardach postrzegania zachowań cen na rynku.

Jest zafascynowany rynkiem, ceną i jej statystycznym oraz powtarzalnym zachowaniem na wykresie. Jesienią 2016 roku postanowił podzielić się swoją metodologią z innymi traderami i od tego czasu zdobył wielu naśladowców, którzy skutecznie wykorzystują jego podejście w handlu różnymi instrumentami finansowymi.

Miejsca są ograniczone, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zapisania się na to wydarzenie. Do zobaczenia na webinarze!

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.