Naga MarketsTrump i XiJuż 15 stycznia dojdzie do uroczystego podpisania umowy handlowej pomiędzy USA, a Chinami, ale czy rzeczywiście ten fakt może wnieść coś nowego na rynki, poza możliwą realizacją zysków? Zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!


Umowa handlowa USA-Chiny niczego nie rozwiązuje?

Wstępne ustalenia co do umowy fazy pierwszej rynki poznały już w połowie grudnia 2019 r. W ocenie eksperta umowa handlowa USA-Chiny 15 grudnia zostanie uroczyście podpisana z przedstawicielem Chin, wicepremierem Liu He.

W pewnym sensie to nie jest spotkanie na szczycie. To najpewniej dopiero początek wielu umów chińczykami bądź ich koniec. Wygląda to na odgrzewany kotlet, duży rozejm, który przynajmniej potrwa do listopada czyli wyborów prezydenckich w USA. Trump potrzebuje wyciszenia pewnych wątków, które mogłyby niepokoić opinię publiczną – powiedział analityk BOŚ.

W programie poruszono również wątek funta szterlinga, który zgodnie z prognozą eksperta ulega dalszej deprecjacji. Z kolei na parze USDCNH analityk poszukuje odpowiedniego punktu zaczepienia.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here