Naga MarketsJacek Maliszewski
Jacek Maliszewski będzie jednym z prelegentów podczas FxCuffs 2016

13 stycznia 2016r. Jacek Maliszewski – główny ekonomista DMK oraz autor książki „Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie” prowadził webinar przygotowujący do konferencji i targów FxCuffs 2016, podczas którego omawiał swoje strategie handlowe.

Jeżeli nie miałeś możliwości dołączyć do darmowego szkolenia online, to już teraz możesz odebrać dostęp do nagrania! Wystarczy przejść na stronę webinar.fxcuffs.pl, a nagranie zostanie przesłane na Twój adres mailowy, dodatkowo będzie można je od razu odtworzyć w przeglądarce.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zobacz również: „W tym roku kurs EUR/USD spadnie poniżej parytetu 1.00″ – wywiad z Jackiem Maliszewskim[/pullquote]

Czego dowiesz się dzięki szkoleniu?

  • Przykłady na Wykresach
  • Prowadzenie pozycji od momentu otwarcia do zamknięcia
  • Przybliżenie do optimum

Na nagraniu zostanie przedstawiono metodę prowadzenia pozycji z wykorzystaniem oscylatora stochastycznego – STOCHASTIC. Wskaźnik ten nie nadaje się co prawda do generowania sygnału otwarcia pozycji (można próbować go stosować w połączeniu ze wskaźnikiem MACD), ale za to jest bardzo skuteczny w generowaniu sygnałów zamknięcia pozycji oraz sygnałów do ubezpieczenia pozycji – ubezpieczenia za pomocą zlecenia stop-loss lub za pomocą nabytej opcji walutowej.

ODBIERAM DOSTĘP DO NAGRANIAConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here