Naga Markets
Srebro, po nieudanym ataku pod koniec sierpnia, cały czas znajduje się w długoterminowym kanale spadkowym, którego formowanie rozpoczęło się w połowie lipca. W dniu dzisiejszym, cena po raz kolejny obiła się od oporu w postaci górnego ograniczenia kanału a także horyzontalnego poziomu 19.30. Warto wspomnieć, że był to drugi atak w ciągu ostatnich kilku dni, co stworzyło doskonałą okazję do kontry dla grających z trendem, czyli dla podaży.

Obecnie najbliższym celem jest wsparcie w postaci ostatnich minimów, pokrywających się z dołkami z przełomu 2013/2014. Przełamanie tego ważnego wsparcia, otworzy podaży drogę do minimów ostatniego trendu spadkowego z czerwca. Przy obecnym układzie sił, szansa na taki scenariusz jest większa niż ten obstawiający trend wzrostowy.

silver

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl

zaloz_kontozaloz_demotokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRzut okiem na złotówkę – USD/PLN, EUR/PLN.
Następny artykułCzłonkini ECB broni obniżek stóp
Analityk rynku walutowego w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Leeds University. Z rynkami finansowymi związany od 2008 roku. Autor materiałów edukacyjnych i szkoleniowych z zakresu technik inwestowania. Na co dzień odpowiedzialny za przygotowywanie analiz rynkowych na rynek polski i zagraniczny oraz prowadzenie szkoleń dla klientów. Komentuje bieżącą sytuację rynkową m.in. dla Polsat News+, Bankier.pl i GPW Media.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here