Naga MarketsGrzegorz Moskwa zaprasza na “Rozmowy Traderów”

Już 30 października o 19:00 odbędzie się drugie spotkanie w ramach nowej serii  „Rozmowy Traderów” – wspieranej przez partnera Purple Trading. Kolejnym gościem będzie żywa encyklopedia analizy Ichimoku w Polsce i nie tylko – Grzegorz Moskwa, który odpowiedział na kilka pytań wprowadzających do tematu środowego webinaru. 


Jest Pan jedną z niewielu osób, które zwraca uwagę na analizę czasu. W jednym zdaniu – czy niezależnie od wybranej techniki analizy technicznej – inwestorzy powinni więcej uwagi poświęcić nie tylko na zachowanie samej ceny, ale także perspektywy czasu?

Oczywiście, czas w tradingu to podstawa! Hosoda o analizie czasu mówił, że to jest najważniejszy element – jeśli dobrze zdefiniujemy czas na wykresie, cała reszta układa się sama.

W Polsce jest wiele szkół Ichimoku. Jednak znaczna cześć pomija fale i cykle Hosody. Z czego to Pana zdaniem wynika i dlaczego jest to błędna droga?

Wynika to z faktu, że analiza czasu i cykli to bardzo pracochłonne zajęcie. Ale rezygnacja z tego sposobu patrzenia na rynek wcale nie musi oznaczać, że idziemy w złą stronę. Jako trader poznałem ludzi, którzy siebie i całą swoją rodzinę utrzymywali tylko z jednego patternu świec. To znaczy, że od każdego można się czegoś nauczyć i właśnie to coś może zmienić mój trading na lepszy.

Światowe rynki w ostatnich miesiącach drżą u swoich fundamentów. Czy z Pana perspektywy i techniki Ichimoku coś się zmieniło? Czy ten rodzaj analizy jest na tyle uniwersalny, że jest zapewnić inwestorom przewagę w każdych warunkach?

Tak twierdzi Hosoda. Według niego Ichimoku jest w stanie nawet w trudnych warunkach rynkowych generować okazje inwestycyjne. Niestety my będziemy mogli o tym się przekonać, gdy wszystko wróci do normy.

Dlaczego warto zarejestrować się 30.10 na webinar z Pańskim udziałem?

Jak już pisałem wcześniej, zawsze można czegoś się nauczyć, nawet od tych mniej doświadczonych traderów. Co więcej, w trakcie webinaru planuję podzielić się z Państwem nowym indykatorem, jestem przekonany, że przypadnie Państwu do gustu.

Ciąg dalszy rozmowy z Grzegorzem Moskwą odbędzie się nw trakcie webinaru już 30 października o 19:00. Zapisz się już teraz, klikając w baner poniżej:

DOŁĄCZ DO WEBINARU

Swoje propozycje pytań do naszego gościa możecie przesyłać między innymi w komentarzach na grupie Edukacja Inwestowania na Facebook’u, a także w poniżej w komentarzach do wpisu. Gorąco zachęcamy!

Grzegorz Moskwa zaprasza na webinar.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here