Naga MarketsObligacje serii H Lokum Deweloper zadebiutują na Catalyst we wtorekZarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) postanowił określić 6 kwietnia jako dzień pierwszego notowania obligacji serii H Lokum Deweloper w Alternatywnym Systemie Obrotu na Catalyst, podała spółka.

Retro

Lokum Deweloper dokona emisji obligacji już 6 kwietnia

Na początku marca Lokum Deweloper dokonał przydziału 100 000 trzyletnich obligacji serii H o łącznej wartości nominalnej 100 mln zł, a   celem emisji obligacji jest spłata zobowiązań, w szczególności tych wynikających z wyemitowanych wcześniej obligacji serii E. Oprocentowanie obligacji jest zmienne, oparte o stawkę WIBOR 6M powiększoną o marżę w wysokości 4,5%, chyba że ulegnie ona zmianie zgodnie z warunkami emisji. Kupon od każdej obligacji naliczany jest począwszy od dnia emisji (z wyłączeniem tego dnia), odrębnie dla każdego 6-miesięcznego okresu odsetkowego i wypłacany będzie w dniu płatności odsetek.

Te artykuły również Cię zainteresują
Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia, działający także na rynku krakowskim. W 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW. W 2020 r. sprzedała 463 lokale.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here