Naga Markets

OANDA TMS Brokers i TOK FM zapraszają na „Codzienny podcast gospodarczy”Od poniedziałku do piątku słuchacze TOK FM online będą mogli przywitać dzień z podcastem o tematyce gospodarczej. Najświeższe newsy z Polski i ze świata przedstawi i omówi dziennikarz radiowy i telewizyjny Wojciech Kowalik. Partnerem audycji TOK FM jest Dom Maklerski OANDA TMS Brokers.

OANDA TMS Brokers i TOK FM zapraszają na podcast

Inwestowanie na giełdzie nierozerwalnie wiąże się z regularną obserwacją wiadomości gospodarczych. Dlatego OANDA TMS Brokers we współpracy z TOK FM przedstawia cykl audycji „Codzienny podcast gospodarczy”.

Przez pięć dni w tygodniu najważniejsze przemiany gospodarcze weźmie pod lupę Wojciech Kowalik, który wiele lat pracował jako wydawca, serwisant, reporter i specjalny wysłannik, uczestniczący w najważniejszych wydarzeniach ekonomicznych w kraju i za granicą. Raz w tygodniu wydanie będzie szczególnie poświęcone finansom inwestycyjnym.

Podcastów można słuchać od poniedziałku do piątku zarówno na stronie TOK FM, jak i w aplikacji OANDA TMS Brokers oraz na podstronie TMS NonStop.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułNokaut! XTB sponsorem tytularnym gal KSW
Następny artykułDolar z mocnym ruchem. Najgorzej radzą sobie korony skandynawskie i waluty Antypodów
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here