Naga Marketsrynek w Krakowie
Invest Cuffs po raz szósty zawita do Krakowa

OANDA Global Corporation, która wykupiła 100% udziałów w Domu Maklerskim TMS Brokers, otwiera również swoje globalne centrum operacyjne odpowiedzialne za prace rozwojowe i back-office w Krakowie, mówił w trakcie wywiadu udzielonego Comparic24.tv prezes TMS, Marcin Niewiadomski.

  • Informacja o przejęciu TMS przez OANDĘ pojawiła się we wtorek, 1 września 2020 roku
  • Podczas rozmowy z Marcinem Wenusem, prezes TMS zdradził jednocześnie, że spółka inwestuje również w Krakowie, otwierającym w nim swoje centrum operacyjne
  • W trakcie rozmowy poruszono również temat potencjalnego wejścia marki OANDA na polską giełdę

Te artykuły również Cię zainteresują
OANDA inwestuje w Polsce, chce rozszerzyć swoją działalność na europejskim rynku

Jak informował Marcin Niewiadomski, OANDA Global Corporation chce korzystać z dorobku TMS Brokers w Europie, z wiedzy, pracowników oraz customer servicu, aby dalej rozwijać swoją markę na Starym Kontynencie.

O poważnym spojrzeniu grupy na lokalny rynek świadczy między innymi fakt osobnej inwestycji, jaką jest centrum operacyjne otwierane w Krakowie:

– OANDA inwestuje także w centrum operacyjne, back-office i developmentowe w Krakowie. Kraków stał się trochę takim centrum biznesu CFD oraz fintechu w Polsce, zatrudniając coraz więcej osób, między innymi dzięki promocji Invest Cuffs w Krakowie (…) Będzie ono obsługiwało cały świat, także dla całej marki jest to dość duża inwestycja. Rynek Polski dla te spółki jest dosyć istotny. OANDA stworzy wiele miejsc pracy i mam nadzieję, że się przysłuży do lepszego rozwoju naszego lokalnego rynku i know-how dotyczący biznesu CFD będzie się podnosił – komentował Marcin Niewiadomski z TMS Brokers.

Informacja o tym ruchu znajduje się już na oficjalnej stronie OANDY w zakładce lokalizacji:

OANDA Poland sp. z.o.o.
ul. Podgórska 34 (Galeria Kazimierz, drugie piętro)
31-536 Kraków, Poland

Założona w 1996 roku, OANDA była pierwszą na świecie firmą, która udostępniła za darmo notowania walut w sieci, a pięć lat później  uruchomiła webową platformę FX do handlowania walutami. Dziś, firma daje dostęp do handlu na wielu klasach aktywów, danych i usług walutowych i analitycznych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych, będąc liderem na rynku wymiany walut. Grupa posiada siedem podmiotów regulowanych na wszystkich najważniejszych rynkach finansowych.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here