Naga MarketsOANDA mianuje Marcina Niewiadomskiego dyrektorem na teren EuropyOANDA, światowy lider w dziedzinie usług obrotu instrumentami finansowymi, usług walutowych i usług analitycznych online, ma przyjemność ogłosić powołanie Marcina Niewiadomskiego na stanowisko dyrektora na Europę, którego zadaniem będzie kształtowanie rozwoju firmy we wszystkich 27 krajach członkowskich UE. Niewiadomski będzie też nadal pełnił funkcję prezesa Domu Maklerskiego TMS Brokers SA w siedzibie firmy, w Warszawie.

OANDA ma przyjemność ogłosić powołanie Marcina Niewiadomskiego na stanowisko dyrektora na Europę

Niewiadomski stoi na czele TMS od 6 lat, zarządzając transformacją cyfrową firmy oraz rozszerzając zarówno jej ofertę produktową, jak i zasięg geograficzny. W swojej karierze współpracował też z kilkoma dużymi graczami na rynku finansowym – w tym Link4 w okresie, gdy należała do Grupy RSA, a także Provident Polska, Kredyt Bank (KBC Bank), GMAC Bank i BRE Bank Securities.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Marcin to weteran branży z 25-letnim doświadczeniem w sektorze usług finansowych, więc jego wybór na dyrektora w Europie był oczywisty. Wnosi on ogromną wiedzę na temat branży usług finansowych i dogłębne zrozumienie rynku europejskiego, co stanowić będzie bezcenny atut naszej firmy w kontekście realizacji jej strategii w nadchodzących latach” – powiedział David Hodge, Chief Revenue Officer i Chief Executive Officer firmy OANDA na terenie Europy i Bliskiego Wschodu.

„Po latach ciężkiej pracy nad wprowadzeniem TMS na rynki Hiszpanii, Niemiec, Łotwy i Litwy cieszę się, że będę miał szansę na  przyspieszenie rozwoju działalności OANDA w 27 państwach członkowskich UE, bazując na silnym fundamencie marki” – skomentował Niewiadomski.

Powierzenie Niewiadomskiemu tak ważnego zadania pokazuje niesłabnące zaangażowanie OANDA na rynku europejskim i świadczy o strategicznym znaczeniu polskiego oddziału firmy. W zeszłym tygodniu firma ogłosiła sfinalizowanie przejęcia TMS, jednego z największych domów maklerskich w Polsce. W 2020 r. firma otworzyła w Krakowie centrum usług wspólnych, które aktualnie zatrudnia prawie 100 osób.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkn orlen gpw | kurs dolara forex | notowania giełdowe | mercator medical akcje | biomed lublin gpw |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here