Naga MarketsOANDA kupuje TMS Brokers. Dla Comparic24.tv komentuje prezes domu maklerskiegoOANDA Global Corporation międzynarodowy broker działający między innymi na rynku kontraktów na różnicę (CFD) poinformował we wtorek o nabyciu 100% udziałów polskiego Domu Maklerskiego TMS brokers S.A. Prezes przedsiębiorstwa, Marcin Niewiadomski, w ekskluzywnej rozmowie z Marcinem Wenusem na antenie Comparic24.tv o godzinie 15:30 odpowie na pytania związane z pozyskaniem strategicznego inwestora.

  • Aktualna oferta TMS pozostanie dostępna dla wszystkich klientów. Jeżeli masz pytania z tym związane, możesz zadać je na czacie podczas rozmowy na żywo
  • Nie są wymagane zmiany w umowach, a wszystkie zasady funkcjonowania, kanały dostępu i formy komunikacji nie ulegną zmianie.
  • TMS zyska dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, szerokiej oferty produktów i globalnego zasięgu

Te artykuły również Cię zainteresują
Jesteśmy bardzo dumni, że stajemy się częścią tak silnej grupy z dużym kapitałem, o globalnym zasięgu. Wierzymy, że dzięki tej transakcji TMS wzmocni swoją pozycję w Polsce i krajach bałtyckich, a naszym aktualnym i przyszłym klientom będziemy mogli zaoferować dostęp do nowych produktów i innowacyjnych technologii, dając szeroki dostęp do okazji inwestycyjnych na światowych rynkach – komentował we wtorek Marcin Niewiadomski, prezes TMS Brokers.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZwrot na EUR/USD przekłada się na wyraźne osłabienie złotego
Następny artykułDevelia rozważa emisję 3-letnich obligacji
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here