Naga Markets„Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” – popołudniowy przegląd rynków finansowych, bez zbędnego gadania…

AUD/USD

EUR/USD

Uproszczoną strategię price action, możesz wypróbować na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

GBP/NZDConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCzwartkowy przegląd rynków – EURUSD, GBPUSD
Następny artykułChytry plan Saudów – raport surowcowy
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. Cześć, problemem wielu początkujących traderów jest brak odpowiedzialności za nietrafione zagrania. Analityk jest więc choćby po to abyś miał na kogo zwalić winę za swoje straty i dzięki temu być może lepiej się poczujesz. A skoro 80% nie trafiam to masz super strategię – graj odwrotnie 🙂

  2. Witam Łukaszu. Czasmi zastanawiam się czy Ty poprostu nie rysujesz na cepa strzałek. Bo jak 80% Twoich typów się nie sprawdza, dlaczego robisz to usilnie od tylu lat.??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here