Naga Markets„Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” – popołudniowy przegląd rynków finansowych, bez zbędnego gadania…

AUD/JPY

1

GBP/AUD

2

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Załóż rachunek w Hot Forex i skorzystaj z bonusów – nawet 100% wpłaconej kwoty[/pullquote]

USD/JPY

3Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBPUSD wyłamał się z 4-dniowego kanału wzrostowego
Następny artykułBarclays: OPEC poprawia nastroje
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

  1. slaby wykres USD/JPY !!!!… tu zdecydowanie nalezy zaznaczyć nabrzmiałą banie na wystrzał w górę po przełaniu oznaczonejwlasnie linii spadkowe wybudowanej od wielu miesiecy, a jak widac opór na 100 zosał wielokrotnie wybroniony… i w mojej ocenie rynek wyczekuje na wystrzał ponad 104. To jednak w perspektywnie tygodni w zwiazku z podwyzka stóp na USD i interwencji BoJ. zobaczymy ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here