Naga MarketsJuż dziś (piątek, 11 maja 2018 r.) o godz. 11:00 odbędzie się piąte spotkanie z cyklu Stock Jam Session. Projekt, o którym ostatnimi czasy było dość cicho nagle wraca z nie lada perełką. Gościm specjalnymi dzisiejszego odcinka będą bowiem Tomasz Jaroszek i Przemysław Gerschmann, dwaj inwestorzy, którzy spotkali się z Warrenem Buffettem. Opowiedzą oni o swoim spotkaniu z legendarnym inwestorem, które odbyło się podczas walnego zgromadzeniu akcjonariuszy Berkshire Hathaway w Omaha.

Wyprawa do Omaha to część cyklu „Śladami Warrena Buffetta”, w którym dwóch inwestorów analizuje historię i metody inwestycyjne Buffetta oraz kulturę korporacyjną i relacje inwestorskie jego funduszu Berkshire Hathaway.

W trakcie dzisiejszego LIVE Tomasz Jaroszek i Przemysław Gerschmann opowiedzą o spotkaniu z tym legendarnym inwestorem oraz o zasadach jakimi się kieruje w swojej codziennej pracy.

Obejrzyj transmisję na żywo

Jeżeli już teraz nie możesz doczekać się dzisiejszej transmisji, zapraszamy do krótkiej relacji, którą panowie opublikowali już wczoraj wieczorem:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here