Naga MarketsW ostatnich dniach na polskiej scenie traderskiej było głośno o książce Rafała Zaorskiego. Założyciel grupy Trading Jam Session, która zrzesza prawie 30 tysięcy spekulantów, zdecydował się na wydanie książki o spekulacji. Wersja elektroniczna jest dostępna za darmo w formacie PDF. Jeżeli jednak ktoś będzie chciał nabyć wersję papierową, to będzie musiał trochę zapłacić.


Aktualnie prowadzona jest przedsprzedaż 1000 egzemplarzy. Wyjściowa cena książki w wersji drukowanej z twardą oprawą to 129 zł. Rafał Zaorski zdecydował się na jej sprzedaż za pomocą znanego serwisu aukcyjnego. Całkowity zysk ze sprzedaży książek ma być przekazany za pośrednictwem fundacji Trading Jam na cele charytatywne.

Zobacz także: Kim jest Rafał Zaorski?

Książka zawiera cztery lata przemyśleń autora na temat spekulacji. Każdy egzemplarz z przedsprzedaży posiada numerowany autograf Rafała Zaorskiego oraz indywidualną sentencję “ku pokrzepieniu kont i depozytów”.

Sprzedaż książki Rafała Zaorskiego rośnie, całkowity przychód zostanie przeznaczony na cele charytatywne

Podczas pierwszego dnia sprzedaży (wczoraj), książkę nabyły 133 osoby, dziś całkowita liczba sprzedanych egzemplarzy zbliża się do 200. Autor zdecydował, że od dnia dzisiejszego cena jego dzieła będzie rosła o 1 zł każdego dnia, ma to zachęcić do kupna po lepszej cenie.

Na aukcji na portalu internetowym możemy przeczytać:

“Zapraszam do zakupu tego “dzieła”… Środki przekażemy na cele charytatywne po zakończeniu sprzedaży a cel zostanie określony w ankiecie na grupie facebookowej TJS.. PS: Codziennie będziemy podnosić cenę o 1 PLN.. tak by Ci wchodzący w trend wcześnie .. poczuli lekcje premii za ryzyko”

Łatwo można obliczyć, że po pierwszym dniu, przychody wyniosły ponad 15 tysięcy złotych. Jeżeli uda się sprzedać wszystkie 1000 książek, będzie to na pewno spora kwota przekazana na cele charytatywne. Nie jest to pierwsza akcja Rafała Zaorskiego, który wcześniej wspomagał też potrzebujących.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here