Naga Marketsmerrill-lynch-logoNZD/USD nadal znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym, a kilka(naście) tygodni to jedynie konsolidacja w formacji trójkąta zwyżkującego – informują analitycy Bank of America Merrill Lynch. W piątek, na wykresie dziennym para wybiła dołem dotychczas respektowane ograniczenie formacji – zwiastuje to nadciągające spadki. Jak sobie z nimi poradzić?


Dzisiejszy dzień będzie decydujący – zakładają analitycy BofA Merrill Lynch. Para od samego początku próbuje odrobić straty, jeśli jednak zabraknie sił kupującym aby początkowe wzrosty były kontynuowane ponad dolną linię formacji trójkąta będziemy mieli do czynienia z retestem przebitego poziomu. Taka sytuacja dostarcza okazji do zajęcia krótkich pozycji i dołączenia się do nowego trendu na samym jego początku.

Taka sytuacja jak prezentowana w rekomendacji może być idealnie dopełniona sprzedażą opcji binarnej. Sprawdź ofertę OptionTrade i rozpocznij handel opcjami.

W tym momencie para zbliża się od dołu do całkiem szerokiej strefy oporu w rejonach równego poziomu 0,6600. Nieco wyżej, bo na 0,6640 znajduje się poziom 38,2 Fibonacciego, który również może być przetestowany. NZDUSD.nddH4Analitycy banku preferują krótkie pozycje na NZD/USD i to samo nastawienie rekomendują swoim klientom. Próba sprzedaży lokalnego szczytu się opłacić, bo pierwszy opór dopiero w rejonach 0,6500. Poziom docelowy spadków do okolice 0,6240 lub dalej 0,6000.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here