Naga Marketsnu

Na interwale H1 pary NZD/USD można zaobserwować powolne osuwanie się ceny. Wpisuje się to w większą część ruchu. Wygląda na to, że do końca dnia cena powinna spaść do kluczowego wsparcia, które było już kilka razy testowane i zawsze następowała rekcja na ten poziom. Drugim rozwiązaniem jest zaczekanie aż kurs dotrze do strefy wsparcia i rozegrać je zgodnie z pojawiającymi się wtedy sygnałami.

op

TopOption, oferuje 78% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 178 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here