Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Dzisiaj w godzinach porannych poznaliśmy wyniki niemieckiej sprzedaży detalicznej – w ujęciu m/m okazały się zdecydowanie korzystniejsze (1.4%) od prognoz (1.0%) oraz poprzednich odczytów (-2.3%).

Kolejna istotna publikacja pojawiła się o 11:00 – mowa tutaj o inflacji konsumenckiej CPI w strefie EUR. CPI r/r na poziomie 0.2%, natomiast bazowe CPI r/r nadal utrzymuje się na wysokości 1.0%. EUR bez silniejszych reakcji na publikację danych.

W godzinach popołudnio9wych tak naprawdę tylko dwa odczyty – i to o średnim znaczeni rynkowym – rachunek bieżący Kanady (14:30) oraz PMI według FEDu Chicago (15:45).

Opcje binarne wygasające w 15 sekund i 100% zwrotu w MarketsPulse

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, EUR, JPY

SŁABE: AUD, NZD, CAD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– GBP/USD – dynamiczne spadki

SREBRO – pod strefą oporu

EUR/USD – reakcja na wsparcie

NZD/USD dzisiejszego ranka jest jedną z najsilniej osuwających się par walutowych. Nie zmienia to jednak faktu, że w ujęciu technicznym spadki dalej są blokowane przez 61.8% zniesienia bardzo długiej świecy sierpniowej. Dopiero pokonanie tego poziomu pozwoli pogłębić osunięcia i rozrysować nowe dołki. Od góry silniejsze korekty są natomiast zatrzymywane przez dołek z 11 sierpnia na wysokości 0.6466.

NZDUSDH4 31.08

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum. Sprawdź brokerów opcji binarnych w Comparic.pl i skorzystaj z oferty specjalnejConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here