Naga MarketsPara walutowa NZDUSD na skutek trwających od 27 grudnia 2015r. wzrostów, dotarła w okolice górnego ograniczenia trwającego od pięciu miesięcy kanału spadkowego i linii wcześniejszego trendu wzrostowego, gdzie wczoraj pojawiła się silna reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie obecnych oporów mogłoby spowodować ponowne spadki nawet w okolice dolnego ograniczenia obecnego kanału spadkowego.

NZDUSD Daily

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że pierwszej reakcji popytowej spodziewać moglibyśmy się już wcc nzd okolicy poziomu 0.7228. Dopiero pokonanie tego poziomu stworzyłoby sekwencję coraz niższych dołków a co za tym idzie otworzyłoby drogę do dalszych spadków.

By zainwestować, sprawdź ofertę Brokera HotForex

NZDUSD H4

Dodatkowym potwierdzeniem dla scenariusza pro-spadkowego jest również obecna sytuacja na wykresie Indeksu Dolara amerykańskiego, gdzie dziś pojawiła się reakcja popytowa odrzucająca wsparcie. Trwałę odrzucenie tego poziomu może być sygnałem do dalszego umacniania się amerykańskiej waluty a co za tym idzie spadków na parze walutowej NZDUSD.

USD Index


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułStrategia pod publikacje danych makroekonomicznych
Następny artykułZapasy ropy w USA mocno w górę. Jak reagowały CAD i WTI?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here