Naga Marketsnzdusd

Na wykresie H4 pary NZD/USD kurs przez długi czas poruszał się dosyć dokładnie w kanale wzrostowym. Szerszy trend jest zdecydowanie spadkowy i w końcu doszło do wybicia kanału dołem. Po silnym impulsie spadkowym rozpoczęła się korekta, która dotarła do strefy oporu oraz dolnej krawędzi kanału. Korekta znosi także około połowy fali spadkowej. Na h4 pojawił się niewielki pin bar, a cały sposób podejścia pod ten poziom tzn. bardzo powolny, bez dynamiki wskazuje, że ruch korekcyjny może się wyczerpywać.

nzdusd opcja

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 178 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/AUD – kanał H4 zatrzymuje spadki
Następny artykułAUD/NZD – koniec korekty ?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here