Naga MarketsNotowania pary walutowej NZDUSD kontynuują zwyżkę rozpoczętą na początku grudnia, wydawało się, wkrótce przyjdzie korekta ostatnich wzrostów, jednak kurs konsekwentnie tworzy białe świece tygodniowe. Pierwszy przystanek możemy mieć już niedługo, bowiem notowania zbliżają się do linii trendu.

Na wykresie tygodniowym widać, że odbicie miało miejsce przy silnym poziomie wsparcia, kurs trzykrotnie testował tamten obszar w mijającym roku. Istnieje prawdopodobieństwo, że kupujący wzięli już kurs na górne ograniczenie czyli 0,7300.

Z kolei na interwale H4, widzimy kanał wzrostowy, NZDUSD przetestował w nocy dolną linię wsparcia, która zbiega się z wybitym oporem 0,7020, takie zachowanie akcji cenowej wskazuje na potencjał do dalszych wzrostów, gdzie najbliższym celem będzie obszar przy 0.7150.Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEFIX: Słaby dolar będzie jeszcze słabszy
Następny artykułRaport COT: Duzi gracze zainteresowani ropą WTI i USDJPY
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here