Naga MarketsJak widać na wykresie dzienny poniżej, kurs pary walutowej NZDUSD porusza się w trendzie spadkowym o czym świadczą dołki i szczyty rysujące się na coraz niższych poziomach.

W połowie sierpnia rozpoczęła się korekta tego trendu, która zaprowadziła notowania do oporu na 0.6720. Kupujący jak dotąd nie zdołali go pokonać, a podczas wczorajszej sesji ponownie osłabił się dolar nowozelandzki, co sprawiło, że wysiłki byków poczynione przez 3 poprzednie dni poszły na marne. Ponadto notowania zamknęły się pod kanałem średnich EMA 10/20.

Ciekawie sytuacja wygląda również na wykresie 4-godzinnym, gdzie pojawiła się dywergencja między szczytami testującymi na wykresie opór przy 0.6720, a wskaźnikiem RSI, który wyznaczył nowy dołek i wskazuje obecnie na spadkowe momentum.

Istnieją zatem spore szanse na powrót do spadków, gdzie najbliższym celem mogą być tegoroczne minima znajdujące się w okolicach 0.6550. Kolejny poziom wsparcia znajdziemy blisko 0.6420.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here