Naga MarketsPara walutowa NZDUSD na skutek trwających od 27 grudnia 2015r. wzrostów, w środę dotarła w okolice górnego ograniczenia trwającego od pięciu miesięcy kanału spadkowego i linii wcześniejszego trendu wzrostowego, gdzie wczoraj pojawiła się silna reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie obecnych oporów mogłoby spowodować ponowne spadki nawet w okolice dolnego ograniczenia obecnego kanału spadkowego.

NZDUSD Daily

Spoglądają na wykres 4-godzionwy zauważymy, że na skutek wczorajszych spadków rynek dotarł w okolice istotnej strefy wsparcia, gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Wzrosty nie trwały jednak zbyt długo gdyż już w okolicy mierzenia 50% korekty Fibonacciego z wczorajszych spadków ponownie pojawiła się reakcja podażowa. Wydawać by się zatem mogło, że na NZDUSD istnieje duże prawdopodobieństwo powstania pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). Jeżeli w najbliższym czasie rynek wybije niebieską strefę wsparcia, która stanowi linię szyi, spodziewać moglibyśmy się potencjalnej zmiany nastawienia rynku.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

NZDUSD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCommerzbank podsumowuje tydzień na rynkach
Następny artykułBoeing na historycznych szczytach – co dalej?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here