Naga Marketsnzdusd

Na wykresie H4 pary NZD/USD kurs porusza się w kanale wzrostowym. Szeroki trend jest natomiast spadkowy. Wczoraj wieczorem miała miejsce reakcja podaży na strefę oporu. W efekcie na interwale dziennym powstała świeca pin bar sugerująca możliwość powrotu do trendu spadkowego. Na H4 pokonana została czerwona linia trendu lokalnego, wewnątrz kanału. Aktualnie trwa dość delikatne podejście wyżej i jest to retest tej pokonanej linii, a bliskość oporu sprawia, że sytuacja faworyzuje sprzedających.

nzdusd opcja

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 178 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDuon [DUO] – analiza na zamówienie
Następny artykułPoranny komentarz makro – środa 22 października.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here