Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Darmowe szkolenia online z Comparic w tym tygodniu


Pomimo i tak spadkowych już prognoz niemieckiego PKB, rzeczywiste odczyty okazały się jeszcze niższe. PKB kw/kw wyniosło ostatnio 0.7%, dzisiaj rynek przewidywał spadek do 0.5% – rzeczywisty wynik to natomiast zaledwie 0.3%. Do drastycznych spadków na EUR/USD jednak nie doszło gdyż CPI mdm wyszło ze strefy deflacyjnej i uplasowało się na poziomie 0% (poprzednio -0.1%, konsensus -0.1%).

O 16:00 poznamy natomiast wyniki sprzedaży detalicznej w USA. Jak zwykle w przypadku raportu  skupimy się na sprzedaży kontrolowanej, czyli filtrowanej przy uwzględnieniu PKB oraz wykluczającej sprzedaż aut, benzyny oraz materiałów budowlanych (bardzo duża zmienność sezonowa). Po trzech niezwykle słabych miesiącach sprzedaż detaliczna w marcu wzrosła o 0.3%, w kwietniu spodziewany jest natomiast silniejszy wzrost 0.5% – ma on między innymi potwierdzić, że silne odczyty NFP z zeszłego piątku nie były przypadkiem i sytuacja amerykańskiej gospodarki zaczyna się poprawiać.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: EUR, USD

SŁABE: AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– SREBRO – blisko ważnego oporu

USD/SGD – reakcja na krawędź kanału

NZD/USD na wykresie godzinowym przesuwa się od początku dzisiejszej sesji straszliwie nieregularnie. Dynamiczne wzrosty, następnie silne osunięcia i obecnie znajdujemy się pod poziomem oporu 0.7401. Rozrysowały się pod nim dzisiaj już dwie świece z bardzo długimi górnymi knotami oznaczającymi odrzucenie (poziom wspiera znajdujące się kilka pipsów niżej 38.2% zniesienia). Jeżeli uda am się pokonać średnią ruchomą 50EMA wtedy celujemy w dołki dzisiejszej i wczorajszej sesji. W innym wypadku kierunek na dzisiaj to kolejny test 50% zniesienia.

NZDUSDH1 13.05

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here