Naga MarketsPara NZD/USD znajduje się w trendzie spadkowym od lipca 2013 roku. Natomiast dynamiczna przecena trwająca od końca kwietnia ubiegłego roku została przerwana przez korektę wzrostową, po której dołkach poprowadzona została linia trendu widoczna na poniższym wykresie.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

Ruch korekcyjny zaprowadził byki do poziomu 0.6880, którego dotąd nie udało się przełamać, a ostatnie spadki doprowadziły do wybicia linii trendu korekty wzrostowej. Obecnie kurs znowu zaczął się umacniać i dotarł do oporu, który stanowi przełamana wcześniej linia trendu. W tym miejscu na wykresie dziennym pojawił się także sprzedażowy sygnał z Price Action w postaci formacji Outside Bar znanej także jako Objęcie Bessy. Jeśli ta prospadkowa formacja zadziała, niedźwiedzie powinny zepchnąć cenę do wsparcia przy 0.6425, natomiast w przypadku jej zanegowania, najbliższy opór stanowią szczyty korekty wzrostowej przy 0.6880.

0208NU [pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here