Naga Marketsnu

Na interwale H4 pary NZD/USD kurs porusza się wewnątrz kanału wzrostowego. Po silnych spadkach przyszedł czas na korektę, która dotarła do lokalnej strefy oporu. Tworzy się świeca z dłuższym górnym cieniem, a na H1 mamy już gotową formację objęcia bessy. Cały ruch wzrostowy wygląda dość słabo, typowo korekcyjnie w stosunku do poprzedzającego go impulsu spadkowego. Wydaje się, że mogą nastąpić spadki do dolnej krawędzi kanału i dopiero tam można szukać sygnałów powrotu do wzrostów.

nu op

TopOption, oferuje 72% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here