Naga Markets


Kurs pary walutowej NZDUSD znalazł się najwyżej od 25-go kwietnia br. Dzisiejszy ruch wzrostowy wyniósł cenę na znacznie ponad obszaru oporu przy 0.6940/50, z którym byki wielokrotnie zmagały się w tym miesiącu.

Obecnie istotne jest jak będzie wyglądało zamknięcie dzisiejszej sesji. Jeśli wypadnie ono na poziomach zbliżonych do obecnych potencjalnie będziemy mogli spodziewać się dalszych wzrostów, gdzie najbliższym celem dla kupujących będzie opór na 0.7052.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Alternatywnie, przed spadkami bronić powinien obszar między 0.6940/50 oraz lokalne wsparcie w okolicach 0.6895.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych BDSwiss! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych BDSwiss oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – UE gotowa na twarde negocjacje Brexitu
Następny artykułBez przełomu po wynikach PKO BP
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here