Naga MarketsPiątkowy handel na dolarze nowozelandzkim przynosi kontynuację wczorajszej aprecjacji – widać to bardzo dobrze między innymi na parze walutowej z dolarem amerykańskim. Poranna tendencja popytowa jest odpowiedzią europejskich traderów na dane dotyczące bilansu handlowego, które publikowano w czwartek o godzinie 22:45. Różnica pomiędzy eksportem oraz importem uplasowała się na dodatnich poziomach, pomimo prognoz zakładających dużą stratę. W efekcie NZD/USD pokonał lokalne szczyty i rysował maksima sesyjna na wysokości poziomów se stycznia 2016:

NZD/USD D1
NZD/USD D1

Warto zauważyć, że Nial Fuller doszukuje się tutaj sygnałów zakupowych w postaci pin baru oraz formacji fakey razem z pin barem – szczegóły znajdziesz w najnowszej analizie.

Na wykresie intraday (H4), widzimy, że notowania bez problemu poradziły sobie z dotychczasowym lokalnym szczytem 0.6732 i testowały poziom 0.6772. Kolejna świeca czterogodzinna również podchodziła pod poziom, podaż jednak zepchnęła cenę w okolice otwarcia. W efekcie powstał podażowy pin bar na wysokości nowego maksimum, który może sugerować chęć niedźwiedziego odwrócenia.

NZD/USD H4
NZD/USD H4

Pozycje na NZD/USD można wypróbować na rachunku w HFT BrokersConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here