Naga Marketsdolar nowozelandzkiDolar nowozelandzki traci wobec dolara amerykańskiego nieprzerwanie od ponad sześciu tygodni. Wskutek tej deprecjacji, notowania pary walutowej NZDUSD osunęły się do najniższego poziomu od września 2015 roku. Czy to już czas na odreagowanie i korektę? Czy może spadki będą w najbliższych dniach kontynuowane?


Spoglądając na notowania pary walutowej NZDUSD zauważymy, że w wyniku trwających od ponad sześciu tygodni spadków, rynek pokonał dwa lokalne poziomy wsparcia i dotarł aż w rejon 0.6280. Warto zwrócić uwagę, że jest to najniższa wycena tej pary walutowej od września 2015 roku.

Jeżeli w najbliższym czasie pojawi się tu reakcja popytowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie obecnie testowanego wsparcia, spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty wzrostowej, dla której realnymi zasięgami wydają się okolice ostatnio pokonanych wsparć (teraz oporów) tj. 0.6430 oraz 0.6490.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs pary walutowej NZDUSD
NZDUSD Weekly

Jeżeli natomiast poziom ten zostanie trwale pokonany, wówczas należałoby się przygotować na możliwość kontynuacji spadków w okolice 0.6020, bądź nawet 0.4970.

Kurs pary walutowej NZDUSD
NZDUSD Monthly

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCD Projekt zaskakuje, targi Gamescom i urodziny Buffeta – wywiad z Albertem Rokickim [Longterm]
Następny artykułAkcje CCC najniżej od 42 miesięcy przed publikacją raportu za H1 2019
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here