Naga MarketsW minionym tygodniu, byki na parze walutowej NZDUSD pokonały istotny obszar oporu. Tym samym otworzyli sobie drogę do kolejnej strefy, w okolicy której spodziewane jest ponowne zainteresowanie sprzedających.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs dolara nowozelandzkiego znalazł w połowie miesiąca wsparcie w okolicach 0,6257. Silny popyt z tego poziomu zaprowadził notowania do strefy oporu w obrębie 0,6348. Poziom ten kupującym udało się pokonać w minionym tygodniu.

Przełamanie obszaru przy 0,6348 odsłoniło kolejny kluczowy oporu zlokalizowany w okolicach 0,6440. Pozostaje pytanie, czy w drodze do kolejnego oporu nie pojawi się jeszcze korekta.

Przy takim scenariuszu traderzy mogą obserwować obszar w obrębie 0,6348, który zmienił się we wsparcie. Sygnał zakupowy w tych okolicach dawałby szansę na dołączenie do krótkoterminowych wzrostów o silnym momentum.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs NZDUSD - wykres 4-godzinny
Kurs NZDUSD – wykres 4-godzinny

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here