Naga MarketsW poniedziałek poznaliśmy dane z Nowej Zelandii dotyczące Indeksu zaufania konsumentów z Westpac. Według przedstawionych danych Indeks spadł do 121,2 w drugim kwartale 2014 r w porównaniu do 121,7 w pierwszym kwartale. Pomimo spadku, poziom zaufania konsumentów pozostaje blisko 9-letniego szczytu. 

Z punktu widzenia analizy technicznej, kurs pary NZDUSD na wykresie czterogodzinnym ( H4) kształtuje strukturę pięcio falową. Obecnie po utworzeniu się szczytu fali trzeciej na poziomie 0,8700 (czego potwierdzeniem jest jej pięcio falowa struktura) kurs realizuje korektę fali czwartej z potencjalnym poziomem wsparcia na 0,8640 wynikającym z 38 % zniesienia wewnętrznego fali trzeciej. W najbliższej przyszłości można oczekiwać kontynuacji wzrostu w postaci fali piątej do poziomu 0,8790 wynikającym z projekcji cenowych. 
Autor analizy: Artur Wesołowski

 

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

  1. chyba jest pomyłka w tekście:
    „W najbliższej przyszłości można oczekiwać kontynuacji spadku w postaci fali piątej do poziomu 0,8790 wynikającym z projekcji cenowych.” chyba WZROSTU miało być. Proszę o potwierdzenie z autorem co miał na myśli.
    Pozdr.
    Tomasz19790

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here