Naga MarketsKurs pary walutowej NZDUSD ponownie zbliżył się do linii trendu prowadzonej od szczytu z kwietnia 2015 roku. Dodatkowo miejsce w jakim się obecnie znajdujemy pokrywa się z oporem stanowionym przez linię trendu, która była wsparciem w korekcie wzrostowej trwającej od sierpnia ubiegłego roku.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

0212NU

Schodząc na niższy interwał (H4) widoczna jest świeca wskazująca na podaż w okolicach oporu stanowionego przez linię trendu spadkowego. Prawdopodobny ruch na południe może sprowadzić cenę z powrotem do wsparcia przy 0.6560. Gdyby jednak niedźwiedziom nie udało się tego dokonać, zamknięcie powyżej linii trendu, a także maksimów z tego miesiąca, może być znakiem zmiany sentymentu na wzrostowy.

0212NU2

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here