Naga Marketsnzdusd

Na wykresie H4 pary NZD/USD kurs porusza się w kanale wzrostowym. Aktualna cena znajduje się przy dolnej krawędzi z widocznym odbiciem od niej. W ciągu dnia wzrost powinien być kontynuowany, przynajmniej do godziny 14:30, kiedy to poznamy kilka ważnych odczytów makroekonomicznych z USA. Warto rozegrać tę sytuację na krótszy termin – grając na wzrosty np. do poziomu poprzedniego, lokalnego wierzchołka. W szerszej perspektywie panuje trend spadkowy, a cała korekta wewnątrz kanału może być także formacją flagi, która jest zapowiedzią dalszych spadków.

nzdusd opcja

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 178 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNial Fuller’s Price Action – Inside bar na GBP/USD i potencjalny sell NZD/USD
Następny artykułUSD/SGD – koniec trendu wzrostowego ?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here