Naga MarketsKurs pary walutowej NZDUSD porusza się w trendzie spadkowym, a od końca lipca br. notowania uwięzione są w kanale nachylonym do kierunku panującego trendu.

Na początku obecnego miesiąca notowania dotarły do kluczowego obszaru wsparcia w obrębie 0.6420, które wcześniej istotną rolę odgrywało w roku 2015 i 2016. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs po odbiciu od wsparcia skierował się do oporu kanału, jednakże nie udało mu się go osiągnąć.

NZDUSD - notowania dotarły do kluczowego obszaru wsparcia w obrębie 0.6420

Możliwe jednak, że kupujący podejmą kolejną próbę ataku na opór kanału. Ten dodatkowo zbiega się z lokalnym oporem horyzontalnym blisko 0.6600 widocznym na wykresie 4-godzinnym poniżej.

Skuteczne odbicie ponownie otworzy drogę do wsparcia na 0.6420. Ciekawą alternatywę stanowi natomiast wybicie górę konfluencji oporu. Przy takim scenariuszu odsłonięty zostanie kolejnym poziom obrony na 0.6690. Wyżej znajdziemy natomiast kluczowy opór w okolicach 0.6850.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

NZDUSD - Ciekawą alternatywę stanowi natomiast wybicie górę konfluencji oporu


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here