Naga MarketsNa wykresie dziennym NZDUSD można zaobserwować silny impuls spadkowy. Aktualnie notowania korygują spadki i zmierzają w kierunku oporu 0,7050. Zauważalna jest linia tendencji, która zatrzymała ostatnią przecenę w okolicach wsparcia, przy okrągłym poziomie 0,6900. Przełamanie oporu i ustalenie nowego wyższego szczytu może doprowadzić do narastającej presji kupujących i przyspieszenia impulsu wzrostowego. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Notowania na wykresie czterogodzinnym wskazują na przewagę strony popytowej. Zauważalny jest silny impuls wzrostowy, który ustalił nowy wyższy szczyt. Obecnie cena porusza się w kanale wzrostowym. Wybicie dołem z układu prawdopodobnie doprowadzi do narastającej presji podażowej. Silne wsparcie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 0,6900. Prawdopodobnie w tym miejscu można będzie zaobserwować wzmożoną reakcję strony popytowej.

comapric forex noblemarkets

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here